Witam Gości !!!


No tak .... kilka lat mineło i teraz już skończyłem Akademię Muzyczną w Gdańsku. Gram w Filharmonii Bałtyckiej im.F. Chopina w Gdańsku, w Toruńskiej Orkiestrze Symfonicznej a także jestem członkiem Hevelius Brass.Na początku chcialem poinformowac,że ta strona jest autorstwa:

MICHAŁA SZCZERBY


który bardzo lubi:

ŻEGLOWAĆ,GRAĆ NA WALTORNI I PIANINIE ORAZ OBIJAĆ SIĘ

Uprzedzam, że jest to strona testowa i że pełna wersja znajdowac się będzie pod adresem www.ncac.torun.pl. Jest to siedziba internetowa Centrum Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika Polaskiej Akademii Nauk. Zachęcam do odwiedzania (nie tylko pasjonatów fizyki i astronomii) !!! Jako przedsmak tej wizyty zobaczcie zdjęcie z ostatniego zaćmienia Słońca, które miało miejsce w sierpniu 1999 roku.

Obecnie jestem uczniem 3 klasy w IV LO w Toruniu oraz 5 klasy Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia.

Autor tej strony rezyduje w: mike@ncac.torun.pl. Jestem z góry wdzięczny za listy. Wszelkie animacje zostały stworzone za pomocą programu animation shop 2 firmy Jasc Software i mogą być legalnie ściągane przez wszystkich (jakby to były jakieś dzieła sztuki... ha ha ha!). Ramka taka jak na stronie www.loiv.torun.pl będzie obecna w pełnej i ukończonej wersji.